Всего на сайте:
282 тыс. 988 статей

Главная | Экология

Проектні пропозиції озеленення та благоустрою приватної садиби с.Синів, вул. Молодіжна 16  Просмотрен 34

Зміст пояснювальної записки


Реферат
Вступ
Розділ 1. Грунтово-гідрологічні і кліматичні умови
1.1. Грунтово-гідрологічні умови
1.2. Кліматичні умови
Розділ 2. Характеристика об’єкта
2.1. Місцерозташування і функціональне призначення об’єкту в системі озеленення населеного пункту
2.2. Характеристика забудови та елементів благоустрою
2.3. Інвентаризація та аналіз існуючих насаджень
2.4. Санітарний стан об’єкта
Розділ 3. Характеристика проектних пропозицій планування та озеленення території об’єкта
3.1. Функціональне зонування території об’єкта
3.2. Види зелених насаджень та принципи їх композиції
Розділ 4. Характеристика асортименту рослин
4.1. Характеристика деревних і чагарникових рослин
4.2. Характеристика квіткових і декоративно-листяних рослин
4.3. Характеристика газонних трав

Розділ 5.Технологія і організація робіт при створенні обєкта
5.1. Благоустрій території об’єкта.

5.2. Створення альпінарію, рокарію

5.3. Влаштування газону

5.4. Посадка дерев і чагарників

5.5. Агротехніка догляду за насадженнями
Розділ 6. Механізація робіт

Розділ 7. Охорона праці та техніка безпеки при проведенні запланованих робіт

Розділ 8. Технологічна частина

Розділ 9. Охорона праці

Розділ 10. Економічна частина
Висновки
Літературні джерела
Додатки

 

 

РЕФЕРАТ

Дипломна робота на тему “ Проектні пропозиції озеленення та благоустрою приватної садиби с.Синів, вул. Молодіжна 16” написана на сторінок, містить у собі вступ, 10 розділів, висновок, список використаної літератури, додатки, опорний та генеральний плани.

Пояснювальна записка має таку структуру:

Розділ 1.

Грунтово-гідрологічні і кліматичні умови. В даному розділі описані температурні показники та гідрологічні умови ділянки озеленення.

Розділ 2. Характеристика об’єкта. Місцерозташування і функціональне призначення об’єкту в системі озеленення населенного пунку. Характеристика забудови та елементів благоустрою. Інвентаризація та аналіз існуючих насаджень. Санітарний стан об’єкта

Розділ 3. Характеристика проектних пропозицій планування та озеленення території об’єкта . Даний розділ включає в себе функціональне зонування території об’єкта, види зелених насаджень та принципи їх композиції.

Розділ 4. Характеристика асортименту рослин. Характеристика деревних і чагарникових рослин. Характеристика квіткових і декоративно-листяних рослин. Характеристика газонних трав.

В кінці записуємо висновок і список використаної літератури, додаємо додатки.

Розділ 5.Технологія і організація робіт при створенні об’єкта. У цьому розділі описано процес створення благоустрою території об’єкта, створення квітників, влаштування газону, процес посадки дерев і чагарників та агротехніка догляду за насадженнями.
Розділ 6. Механізація робіт. Даний розділ включає коротку характеристику засобів механізації, які використовувались при створенні об’єкта.

Розділ 7. Охорона праці та техніка безпеки при проведенні запланованих робіт. У даному розділі вказано закони, підзаконні акти та інші нормативні документи, відповідно до яких здійснюється організація виробничих процесів та дотримання охорони праці на підприємствах.

Розділ 8. Технологічна частина. Дана частина визначає об’єми робіт для влаштування елементів планування та посадки зелених насаджень, а також розробку календарного плану робіт.

Розділ 9. Охорона природи. Уданому розділі записано заходи, необхідні для збереження деревних та чагарникових порід, а також структури грунту.
В кінці записуємо висновок і список використаної літератури, додаємо додатки.

Розділ 10. Економічне обгрунтуванн проектних рішень.

Економічне обгрунтування включає в себе визначення вартості робіт та матеріалів при створенні обєкта

 

В кінці записуємо висновок і список використаної літератури, додаємо додатки.

 

Вступ

Садово-паркове будівництво – важлива складова частина в загальному комплексі містобудування та міського госродарства і включає різні за ступенем складності питання проектування, будівництва та експлуатації, а також догляду за насадженнями. Зелені насадження виступають найважливішим фактором життєвого середовища людини, її праці, відпочинку й культури. Вони покликані охороняти здоров`я людей, підвищувати їх трудову активність, виховувати і задовольняти культурні потреби у спілкуванні з природою. Загальна урбанізація та дія підприємств важкої та переробної промисловості призводять до збільшення активної ролі рослин у нашому житті.

Головним засобом оздоровлення повітря населених місць є широкий розвиток системи озеленення. Дослідженнями встановлено їх вирішальна роль в покращенні складу повітря - збагачення його киснем та очищення від шкідливих домішок. Зелені насадження сприятливо діють на температурний режим та вологість повітря, захищають від сильних вітрів, зменшують міський шум. [7]

Тема дипломного проекту: “ Проектні пропозиції озеленення та благоустрою приватної садиби с.Синів, вул.Молодіжна 16”

Важливим завданням проекту стало досконале ознайомлення з об'єктом озеленення, оцінка його реального стану на даний час, вирішення існуючих проблем, збільшення кількості зелених насаджень та створення неповторного декоративного вигляду.

Предыдущая статья:Как Ваня научился одеваться Следующая статья:Метою курсового проекту є проведення комплексу робіт, які покращать декоративний та екологічний стан території, а також будуть відповідати вимогам замовника.
page speed (0.0144 sec, direct)