Всего на сайте:
282 тыс. 988 статей

Главная | Право

Вивчення нормативних документів  Просмотрен 194

Завдання: вивчити фрагменти нормативних документів (додаток А), дати письмові відповіді на контрольні питання (обрати 2 з представлених документів).

Контрольні питанняПРАВИЛА роздрібної торгівлі продовольчими товарами1. Через якіспеціалізовані підприємства здійснюється роздрібний продаж продовольчих товарів?2. Які харчові продукти і продовольча сировина належать до неякісних?3. За яких умов вилучені з обігу неякісні харчові продукти і продовольча сировина можуть бути повернуті в обіг?4. За допомогою чого Суб'єкт господарської діяльності інформує споживачів про роздрібні ціни в грошовій одиниці України?5. Що зобов'язаний робити продавець у разі придбання споживачем неякісних продовольчих товарів та звернення споживача до магазину?6. Яким чином суб'єкт господарської діяльності оснащує приміщення для збереження якості хліба і хлібобулочних виробів?7. Як забороняється зберігати хліб і хлібобулочні вироби у магазинах?8. Протягом якого часу хліб і хлібобулочні вироби можуть перебувати в продажу після виймання з печі?9. Після закінчення цих термінів продаж хліба і хлібобулочних виробів забороняється, хліб підлягає вилученню з продажу. 10. Що роблять з хлібом і хлібобулочними виробами після закінчення термінів продаж?11. Хліб якої якості забороняється продавати?12. Яким чином у торговельному залі розміщують кондитерські вироби?13. Яке молоко і молокопродукти не підлягають прийманню до продажу?14. Продаж якої риби і риботоварів забороняється?

 

Предыдущая статья:Лифтинг-уходы (коррекция мимических морщин). Следующая статья:При увядающей чувствительной коже, со склонностью к куперозу или его первыми признаками
page speed (0.0122 sec, direct)