Всего на сайте:
236 тыс. 713 статей

Главная | Информатика

Конструювання екранних форм  Просмотрен 416

Дані можна вводити безпосередньо в таблиці. Однак при експлуатації бази даних уведення й редагування даних звичайно виробляється користувачами, для яких потрібний деякий інтерфейс у вигляді екранних форм. Використання спеціального інтерфейсу викликається декількома причинами. По-перше, з міркувань безпеки даних користувач взагалі не повинен мати доступ до таблиць, а тільки до тих полям і тим таблицям, які пов'язані з реалізацією тої або іншої функції, наприклад, уведенням даних про клієнтів або висновок звітів. По-друге, екранні форми надають більше зручне уведення даних. По-третє, логіка використання бази даних може зажадати побудови деякого сценарію, тобто послідовності виклику різних форм. У цьому випадку можна говорити про розробку додатка під MS Access.


Найпростіший спосіб створення форми в MS Access – за допомогою надбудови

Автоформа.

У режимі Конструкторвидний структура форми. Вона складається із трьох частин: Заголовок, Область данихі Примітка форми. Як сама форма, так і її розділи розглядаються як елементи керування, що володіють деякими набудовувати^ся наборами, що, властивостей.

 

Конструювання звітів

Важливою функцією будь-яких програмних систем, пов'язаних з обробкою даних, є складання звітів. Під звітом розуміється структурований певним чином документ. Ці вимоги залежать від призначення звіту. Розглянемо способи створення звітів засобами MS Access. Найпростіший звіт у рамках розглянутого завдання – це надання списків клієнтів і співробітників. Для його створення можна скористатися надбудовами Автозвіту стовпець або Автозвіт табличний. У режимі Конструктор можуть бути додані ті ж керуючі елементи, що й при конструюванні макета екранної форми. Більше складні звіти будуються звичайно не по таблицях, а по запитах і за допомогою Майстра звітів.

 

Предыдущая статья:Опис таблиць бази даних Следующая статья:Засоби макропрограмування в MS Access
page speed (0.0122 sec, direct)