Всего на сайте:
303 тыс. 117 статей

Главная | Механика

Вступ. Аналітичний огляд. Постановка задач  Просмотрен 436

Вступ

Сучасний автомобіль є складною машиною, що компонується з багатьох деталей, механізмів і агрегатів, які знаходяться у певній взаємодії між собою. Їх поділяють на такі основні групи: двигун, трансмісія (зчеплення, коробка передач, карданна передача, ведучий міст), рульове керування, гальмівна система, електрообладнання і кузов

Автомобілі, пристосовані для буксирування причепів і напівпричепів, називають автомобілями-тягачами. Автомобіль-тягач разом з одним чи декількома причепами утворює автопоїзд.

Сучасні автомобілі мають еле­менти автоматизації, а більшість іноземних — обладную­ться комп'ютерами, тому вивчення автомобілів на базі однієї або кількох моделей не може дати уявлення про будову й роботу всіх існуючих автомобілів. Аби підготувати спеціаліста з екс­плуатації й технічного обслуговування автомобілів за ко­роткий час, відведений навчальною програмою, необхідно пояснити сутність окремих процесів і явиш, що забезпе­чують роботу автомобіля, викласти принципи, на яких во­ни грунтуються, а потім на цій підставі роз'яснити будову механізмів, котрі реалізують зазначені процеси.

Оскільки принцип дії одних і тих самих агрегатів авто­мобілів аналогічний, то достатньо знати кілька найпоши­реніших конструктивних рішень їх, щоб мати уявлення про процес у цілому.

 

Предыдущая статья:Графічна частина Следующая статья:Аналітичний огляд. Постановка задач
page speed (0.0115 sec, direct)