Всего на сайте:
236 тыс. 713 статей

Главная | География

Розвиток Активного туризму в Чорногорії  Просмотрен 433

Яхтинг: Є представництва найбільших виробників яхт, безліч компаній пропонують послуги зі зберігання і догляду, продажу та оренди яхт в Чорногорії. В Бока-Которскій затоці вже не перший рік активно розвивається яхт-центр з причалами навіть для величезних яхт .
Дайвінг: Існує безліч дайвінг-центрів, де можна не тільки орендувати спорядження, але пройти курс навчання і отримати диплом. Учнями центру можуть стати як дорослі,так і діти. Дайвінгом займаються здебільшого в Боко-Которскій затоці (міста Тіват, Котор, Херцег-Нові). Популярністью у шанувальників дайвінгу користуються і місця, де на морському дні лежать затонулі судна. біля берегів Будви покояться останки корабля Оресте, неподалік від Петроваца - міноносець Зента, потоплений в роки Другої Світової війни, а в околицях Бара - військовий корабель, який бився під час Першої Світової війни на боці австрійської армії.
Рафтинг: Тут вважається одним з найпопулярніших видів активного відпочинку. Найбільше хочуть спуститися туристи по Тарі з її численними порогами. Приваблює знаменитий каньйон Тари, що носить титул другого в світі за величиною і входить до скарбниці ЮНЕСКО.
Віндсерфінг: У числі найбільш популярних - пляжі Будванського узбережжя, Бока-Которської Рів'єри, а також Улциня. Зустріти віндсерфінгистов можна і на Скадарском озері, і навіть на нудистському пляжі, що на Ада-Бояна.
Альпінізм, гірські лижі: Основною перевагою трекінгових походів в горах Чорногорії є те, що такі походи можливі практично цілий рік. Безумовно, в числі найулюбленіших туристами місць - гора Дурмітор, яка розташувалася в однойменному Національному парку, що знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Досить популярні: гори Комов, Румия, Б'єласіца, Проклетіє, Ловчен. Екотуризм: Найпопулярніші екосела: Пошчене, Мілогору на Півській горі екопоселок Голешов, розташований на схилах Беласиця, неподалік від Колашине.

Предыдущая статья:Гірськолижні курорти Туреччини. Следующая статья:Розвиток Активного туризму в Чехії
page speed (0.0133 sec, direct)