Всего на сайте:
282 тыс. 988 статей

Главная | Педагогика

Навчання проводиться за денною і заочною формами навчання.  Просмотрен 254

Інститут тісно співпрацює з Міністерством фінансів України і Науково-дослідним фінансовим інститутом, Державною навчально-науковою установою «Академія фінансового управління». Щорічно кращі випускники факультету рекомендуються для роботи в центральному апараті Міністерства фінансів України.

Для студентів інституту лекції з сучасної проблематики читають керівні працівники і провідні спеціалісти Міністерства фінансів України, Науково-дослідного фінансового інституту, Державного казначейства, інших Міністерств і відомств. Студенти мають можливість поглиблено вивчати дві іноземні мови. Юнаки мають змогу пройти військову підготовку офіцерів запасу.

Метою діяльності інституту є сприяння самореалізації студентів, викладачів, працівників УДУФМТ та творенню високоосвіченої, національно свідомої особистості, здатної незалежно мислити і діяти згідно з принципами добра й справедливості; надання сучасної освіту шляхом навчання та здійснення наукової діяльності відповідно до суспільних потреб, зумовлених розвитком української держави, науки, економіки та права, а також глобальними процесами розвитку людської цивілізації.

Своє призначення інститут реалізує через:

впровадження збалансованих між собою і побудованих на базі найпередовішого світового досвіду бакалаврських, магістерських програм;

поєднання освітньої діяльності з науково-дослідною роботою;

орієнтацію на фундаментальні навчальні курси світового стандарту, що дають широку освіту, виховують культуру мислення і дадуть змогу випускникові УДУФМТ реагувати на динамічні зміни на ринку праці;

впровадження передового світового досвіду й інтеґрацію українського досвіду в світову освітню систему;

Предыдущая статья:У 2014 році фінансово-економічний факультет був реорганізований у Навчально-науковий фінансово-економічний інститут. Следующая статья:Творення інтенсивного духовного середовища, що сприяє вихованню незалежних, критично мислячих, національно свідомих особистостей.
page speed (0.0142 sec, direct)