Всего на сайте:
248 тыс. 773 статей

Главная | Педагогика

Шкільне фізичне виховання. Фізичне виховання за місцем проживання  Просмотрен 389

Фізичне виховання за місцем проживання один із напрямків у розв'язанні завдань впровадження фізичної культури І спорту в повсякденне життя дітей. Необхідність розвитку і перспективність цієї форми занять підтверджу­ють соціологічні дослідження, що свідчить про бажання юних і дорослих займатися спортом поблизу дому.

При кожному ЖЕКу створюється база зі спортивно масової та культур­но оздоровчої роботи, в яку входять представники ЖЕКу, працівники ДСШ, батьки, ветерани спорту. Ради координують діяльність дитячих дворових спортивних майдан­чиків, спортивних споруд дошкільних установ і шкіл. Вони конкретно визначають зміст роботи, функції шкіл, розв'язують питання матеріальної допомоги, придбання спортивної форми та Інвентаря, підготовки дітей для участі у змаганнях дворових команд, контактують з шефськими і громад­ськими організаціями.

Сьогодні у багатьох містах створюються багатопрофільпі клуби. Часом вопи займають цілі поверхи житлових будинків. Тут обладнуються примі­щення для юних техніків, натуралістів, художників, зали настільного тенісу І боротьби, плавальні басейни, тренажерні та ігрові зали, приміщення для занять груп здоров'я. Щоденно такі клуби, створені за принципом культур­но—спортивних комплексів мікрорайону, збирають сотні мешканців. Клуби відвідують не тільки діти, а й дорослі. Діти тут засвоюють ази акробатики, гІмпастики, тенісу, боксу, плавання, а дорослі займаються у трупах здоров'я. У роботі за місцем проживання доцільно широко використовувати паркові зони, природні умови, "стежки здоровя”.

Предыдущая статья:Шкільне фізичне виховання. Дні здоров'я Следующая статья:Шкільне фізичне виховання. Організація фізичного виховання в літніх таборах відпочинку дітей
page speed (0.0232 sec, direct)