Всего на сайте:
282 тыс. 988 статей

Главная | Право

З, Право на земельну ділянку при придбанні  Просмотрен 341

житлового будинку, будівлі або споруди,

Що розміщені на ній

1.Стаття 337 ЦК вирішує проблеми права на земельну ділянку, пов'язані з придбанням житлового будинку, будівлі або споруди, що розміщені на ній. До особи, яка придбала житловий будинок, будівлю або споруду переходить право власності на земельну ділянку, на якій вони розміщені, без зміни її цільового призначення, у розмірах, встановлених договором.

Якщо житловий будинок, будівля, споруда розмішені на земельній ділянці, наданій у користування, то у разі їх відчуження до набувача переходить право користування тією частиною земельної ділянки, на якій вони розміщені та частиною ділянки, яка необхідна для їх обслуговування.

Глава 28 Право власності на житло

_',?«. 1. Поняття житла фізичної особи

1.Під поняття житла фізичної особи підпадають жилий будинок, квартира, інші приміщення, призначені для постійного проживання в них.

Квартирою є ізольоване помешкання в жилому будинку, призначене та придбане для постійного в ньому проживання (ст.382 ЦК).

Цільове призначення жилого будинку, квартири полягає в тому, що вони мають забезпечувати проживання в них власника та членів його сім'ї, інших осіб. Тому ці помешкання не можна використовувати для промислового виробництва.

Предыдущая статья:Правові наслідки при самочинному будівництві Следующая статья:Розмежування права приватної власності і права комунальної власності
page speed (0.0135 sec, direct)