Всего на сайте:
248 тыс. 773 статей

Главная | Военное дело

В бойовому наказі командир взводу, призначеного  Просмотрен 702

у розвідувальний дозор вказує:

1. Відомості про противника.

2. Напрямок (об'єкт) розвідки і завдання дозору, площадку приземлення і орієнтири в районі десантування, пункт збору після приземлення і виходу на напрямок чи у район розвідки (при одержанні завдання на десантування).

3. Після слова "наказую" - бойові завдання відділенням, приданим підрозділам і вогневим засобам, безпосередньо підлеглому особовому складу і групам, що створюються, напрямок і швидкість руху, сектори спостереження, порядок дій при зустрічі з противником і доповіді про помічене.

4. Сигнали оповіщення, управління, взаємодії, порядок дій за ними та час готовності до виконання завдання (час початку руху)

5. Своє місце і заступника.

Дії у пошуку.

Пошук організується з метою захоплення полонених, документів, зразків озброєння, бойової техніки противника і проводиться переважно вночі чи в інших умовах обмеженої видимості.

Об'єктами нападу при проведенні пошуку можуть бути одиночні солдати чи невеликі групи, розрахунки вогневих і інших засобів противника.

Для пошуку призначається взвод чи група спеціально підібраних солдат і сержантів. Взводу (групі) звичайно придаються сапери з засобами розвідки і розмінування, а його дії можуть підтримуватися вогнем виділених засобів. Командир взводу (групи) повинний знати порядок вогневої підтримки, сигнали виклику і припинення вогню.

Під час пошуку, з’ясувавши отримане завдання й оцінивши обстановку, командир взводу (групи) повинний встановити безперервне спостереження за об'єктом пошуку і діями противника в цьому районі, намітити маршрут висування до об'єкта, призначити відділення (групи, підгрупи) для нападу на противника, пророблення проходів, вогневого забезпечення і підготувати підлеглих до пошуку.

Предыдущая статья:В бойовому наказі командир взводу, призначеного Следующая статья:УПРАВЛІННЯ ПІДРОЗДІЛАМИ І ВОГНЕМ.
page speed (0.0131 sec, direct)