Всего на сайте:
248 тыс. 773 статей

Главная | Военное дело

В бойовому наказі командир взводу, призначеного  Просмотрен 641

у бойову охорону вказує:

1. Відомості про противника.

2. Завдання взводу, маршрут руху, побудова колони, дистанцію між машинами, швидкість руху, вихідний пункт і час його проходження, відомості про сусідів і органи розвідки, якщо вони діють попереду і на флангах.

3. Після слова "наказую" - бойові завдання відділенням, приданим підрозділам і вогневим засобам, безпосередньо підлеглому особовому складу і групам, що створюються (завдання особовому складу відділення), дозорному відділенню (дозорним), його завдання і віддалення, напрямок і швидкість руху, сектори спостереження, порядок дій при зустрічі з противником і доповіді про помічене.

4. Сигнали оповіщення, управління, взаємодії, порядок дій за ними та час готовності до виконання завдання (час початку руху)

5. Своє місце і заступника.

Дії у розвідувальному дозорі.

Розвідувальний дозор (РД) висилається від підрозділів, що діють у розвідці, охороні, а також виконують бойове завдання у відриві від своїх головних сил, для своєчасного виявлення противника та розвідки місцевості.

Віддалення РД визначається в залежності від обстановки, умов місцевості і характеру задач, а дозорне відділення діє на віддаленні, що забезпечує спостереження за його діями і підтримки вогнем. РД виконує завдання спостереженням, засідками, нальотами, а при необхідності і боєм.

Завдання на дії в якості РД командир взводу може отримати до десантування чи в ході бою. В усіх випадках при з'ясуванні отриманого завдання і оцінці обстановки командир взводу повинний: зрозуміти, де знаходиться об'єкт розвідки і що робить противник, які розвідувальні відомості і до якого часу добути, що робити після виконання завдання; вивчити місцевість у напрямку дій; намітити по карті маршрут виходу до об'єкта розвідки; визначити порядок руху і ведення розвідки, завдання дозорних відділень (дозорних), рубежі ймовірної зустрічі із противником і порядок дій на них, а при одержанні завдання до десантування, крім того, усвідомити порядок десантування, збору на площадці приземлення і виходу на напрямок чи у район розвідки.

Предыдущая статья:ДІЇ В СКЛАДІ БОЙОВОЇ РУХОМОЇ ОХОРНИ ТА В РОЗВІДЦІ. Следующая статья:В бойовому наказі командир взводу, призначеного
page speed (0.0104 sec, direct)