Всего на сайте:
248 тыс. 773 статей

Главная | Военное дело

ДІЇ В СКЛАДІ БОЙОВОЇ РУХОМОЇ ОХОРНИ ТА В РОЗВІДЦІ.  Просмотрен 853

Розвідка - найважливіший вид бойового забезпечення. Вона ведеться в будь-яких умовах обстановки з метою отримання розвідувальних даних про противника і місцевість.

Взвод може бути призначений у розвідувальний (окремий розвідувальний) і бойовий розвідувальний дозор, а також для влаштування засідки, проведення нальоту і пошуку. У взводі у всіх видах бою постійно ведеться розвідка спостереженням. Спостереження за противником ведеться безперервно особисто командиром взводу і спеціально призначеним спостережним постом (спостерігачем).

Дії у бойовій рухомій охороні.

Бойова рухома охорона призначається з завданням не допустити проникнення наземної розвідки, а також раптового нападу противника на головні сили підрозділу і забезпечити їм вигідні умови для вступу в бій. Крім того, на неї можуть покладатися завдання по забезпеченню безперешкодного руху головних сил шляхом захоплення перевалів, тіснин, мостів, переправ, вузлів доріг на маршруті руху, а також по розвідці і знищенню (виводу з ладу) елементів пунктів управління, вузлів зв'язку та інших важливих об'єктів противника.

Бойова рухома охорона може висилатися вперед по напрямку руху, на фланги батальйону (роти), а іноді і прикривати його з тилу.

Для безпосередньої охорони, а також для огляду місцевості від бойової рухомої охорони на більш загрозливий напрямок висилається дозорне відділення на відстань, що забезпечує спостереження за ним і підтримку його вогнем.

Командир підрозділу, призначеного в бойову рухому охорону, зобов'язаний з’ясувати завдання, віддати необхідні розпорядження по підготовці підрозділу до дій, оцінити (вивчити по карті маршрут руху, характер місцевості, умови, у яких відбувається рейд, місця можливої зустрічі із противником і найбільш імовірні напрямки його виходу до головних сил десанту з флангів), прийняти рішення, віддати бойовий наказ і організувати взаємодію.

Предыдущая статья:Постановка завдання черговому вогневому засобу (варіант). Следующая статья:В бойовому наказі командир взводу, призначеного
page speed (0.0117 sec, direct)