Всего на сайте:
248 тыс. 773 статей

Главная | Военное дело

Доведення командиром взводу порядку десантування (варіант).  Просмотрен 521

• З____ год. ____ хв. провести завантаження техніки у літак (вертоліт) бортовий номер ____ через рампу (бокові двері) у наступному порядку _______. Посадку особового складу у літак (вертоліт) здійснити за моєю командою в ____ год. ____ хв. у наступному порядку _____________.

• Десантування здійснюється (в бокові двері, у рампу, вслід за бойовою технікою) ___________, випускаючі ____.

Першими стрибок з парашутом здійснюють ті, хто розміщується з ___ борту, а вслід за ними – ті, хто розміщується _____________ з інтервалом між парашутистами при покиданні літака (вертольота) – ____ сек.

• Швидкість вітру на майданчику приземлення до ____м/с, напрямок _________.

• Курс польоту літака під час десантування ______.

• Майданчик приземлення ____________ , характерні орієнтири на майданчику приземлення _______, на рубежі переходу в атаку (пункті збору) _______.

• Бортовим кисневим обладнанням літака користуватись у разі необхідності за моєю командою.

БОЙОВИЙ НАКАЗ КОМАНДИРА ВЗВОДУ НА ДЕСАНТУВАННЯ ТА НАСТУП (варіант)

1. Орієнтири: _________________.

Відомості про противника (об’єкт захвату, склад, положення і можливий характер дій противника на об’єкті, місця розташування його вогневих засобів)

_________________

Пдр (аемдр) має завдання в ____ год. ____хв. десантуватися парашутним (посадочним) способом з аеродрому (посадочного майданчику) _____ на (поблизу, на деякому віддалені) об’єкт захвату на майданчик приземлення № ____ атакою з ходу в пішому порядку (на БМД, БТР) в _____ год. _____хв. з рубежу переходу в атаку __________ у взаємодії з ___ при підтримці _________ до_____ год. ____хв. захопити (знищити, заволодіти рубежем) ______. На рубіж виконання найближчого завдання ________ вийти в _____ год.

____ хв. і в подальшому бути готовим до _____ год. ____ хв. захопити (утримувати, здійснити рейд) ____________.

____пдв (аемв)____ пдр (аемдр) має завдання в _____ год. ____ хв. десантуватися парашутним (посадочним) способом з аеродрому (посадочного майданчику) ___________ на (поблизу, на деякому віддалені) об’єкту захвату на майданчик приземлення №_______ атакою з ходу в пішому порядку (на БМД, БТР) в _____ год. ____ хв. з рубежу переходу в атаку ______ _______ у взаємодії з ___ при підтримці________ до _____ год. ____ хв. захопити (знищити, заволодіти рубежем) _____. На рубіж виконання найближчого завдання ________ вийти до _____ год. ____ хв., в подальшому бути готовим до _____ год. ____ хв. захопити (утримувати, здійснити рейд) _______. Вогнем старшого командира уражаються _______,

Предыдущая статья:ДЕСАНТУВАННЯ. Следующая статья:Порядок та зміст роботи командира взводу (відділення) після приземлення.
page speed (0.0103 sec, direct)