Всего на сайте:
248 тыс. 773 статей

Главная | Военное дело

ДЕСАНТУВАННЯ.  Просмотрен 743

Десантування –це перекидання повітрямпідрозділів, частин і з’єднань у тил противника для виконання бойовихзавдань. Воно включає:

• зліт літаків (вертольотів) з десантом;

• шикування їх бойових порядків;

• переліт у район десантування;

• викидання або висадку десанту в районі десантування.

Десантування характеризується дальністю, глибиною, тривалістю, висотою польоту авіації та висотою викидання (висадки) десанту.

З виходом на аеродром (посадочний майданчик) командир взводу вказує: місця стоянки літаків (вертольотів), які здійснюють десантування взводу, їх бортові номери, час і сигнал початку посадки особового складу в літаки (вертольоти).

Завантаження озброєння і бойової техніки в літаки (вертольоти) здійснюється особовим складом взводу (відділення). Перед польотний огляд завантажених у літаки (вертольоти) озброєння і бойового техніки і визначення їхньої готовності до десантування проводиться командиром взводу (відділення) спільно з фахівцями повітрянодесантної служби і командиром екіпажа літака (вертольота).

Після завантаження бойової техніки і вантажів у літаки (вертольоти) і перевірки готовності їх до десантування (вивантаження) командир взводу (відділення) перевіряє в підлеглих правильність підготовки парашутів, припасування спорядження і кріплення зброї для здійснення стрибка.

При доведенні порядку десантування командир взводу вказує:

• місця бойових машин і кожного десантника в літаку (вертольоті) і послідовність викиду (висадки);

• швидкість і напрямок вітру в районі десантування;

• курс польоту літаків (вертольотів), що здійснюють викид (висадження);

• площадку приземлення і характерні орієнтири на напрямку висування у вихідне положення для наступу (пункт збору).

Крім того, він зобов'язаний довести до особового складу правила поведінки десантників у польоті і порядок користування бортовим кисневим устаткуванням літака.

У бойовому наказі на десантування та наступ командир взводу вказує:

1. Орієнтири і відомості про противника (об’єкт захвату, склад, положення і можливий характер дій противника на об’єкті, місця розташування його вогневих засобів);

2. Завдання роти і взводу, об’єкти і цілі на напрямку дій взводу, що уражаються засобами старшого командира, рубіж безпечного віддалення, завдання сусідів;

3. Після слова "наказую" - бойові завдання відділенням, приданим підрозділам і вогневим засобам, безпосередньо підлеглому особовому складу і групам, що створюються;

4. Сигнали оповіщення, управління, взаємодії, порядок дій за ними та час готовності до виконання завдання (у бойовому наказі, що віддається у вихідному районі для десантування – час готовності до десантування),

5. Своє місце і заступника.

Посадка особового складу в літаки (вертольоти) здійснюється безпосередньо перед злетом по сигналу (команді) старшого корабельної групи.

Посадка і розміщення десантників у літаку (вертольоті) здійснюється в порядку, установленому для даного типу літака (вертольота) відповідно до плану завантаження і посадки особового складу, який розробляється командиром десанту і узгоджується командиром (представником) частини військово-транспортної авіації. Особовий склад з вантажними контейнерами розміщується ближче до вантажного люка (двері) літака.

Десантування взводу у тил противника здійснюється одним чи декількома літаками (вертольотами) на одну площадку приземлення.

Викидання (висадка) повітряного десанту може здійснюватись на об'єкт захвату, поблизу об'єкта (до 3км) і на деякій відстані від об'єкту захвату (більше 3км).

Предыдущая статья:БОЙОВИЙ НАКАЗ КОМАНДИРА ВЗВОДУ НА МАРШ Следующая статья:Доведення командиром взводу порядку десантування (варіант).
page speed (0.0094 sec, direct)