Всего на сайте:
303 тыс. 117 статей

Главная | Статистика

Параметри діалогового вікна  Просмотрен 389

 1. Ø Группирование.Встановіть перемикач у положення По стовпцях чи По рядках у залежності від розташування даних у вхідному діапазоні.
 2. Ø Новая книга.Встановіть перемикач, щоб відкрити нову книгу і вставити результати аналізу в осередок A1 на першому листі в цій книзі.
 3. Статистичні методи перевірки гіпотез
 4. Обчислення і використання критерію Хі-квадрат
 5. Excel Microsoft Office
 6. Обсяг дат по градаціях ni і число градацій розраховуються за допомогою функції СЧЁТ. Обсяг комплексу , сума дат (варіант) по градаціях і в комплексі - функція СУММ.
 7. Приклад. Необхідно вивчити дію різних доз біостимулятора на життєздатність поро..
 8. Дисперсійний аналіз однофакторних комплексів для численної вибіркової сукупності
 9. Приклад. Визначити вплив щільності посадки молодняку курей породи білий леггорн..
 10. Дисперсійний аналіз багатофакторних комплексів
 11. Приклад. Визначити дію добавки трав’яного борошна (фактор В) і породи (фактор А..
 12. ДОДАТОК. Таблиця 1. ... Значення критерію t (Стьюдента) на 5,1 i 0,1%-вому

«Однофакторный дисперсионный аналіз»

 

Входной диапазон:Посилання на діапазон, що містить аналізовані дані. Поси­лання повинно складатися не менше ніж із двох суміжних діапазонів даних, дані в яких розташовані в рядках чи в стовпцях.

Группирование:Встановіть перемикач у положення По столбцам чи По строкам у залежності від розташування даних у вхідному діапазоні.

Рис.7.

· Метки в первой строке.Якщо перший рядок вхідного діапазону містить назви стовпців, встановіть перемикач у положення Метки в первой строке. Якщо назви рядків знаходяться в першому стовпці вхідного діапазону, встановіть перемикач у положення Метки в первом столбце. Якщо вхідний діапазон не містить міток, то необхідні заголовки у вихідному діапазоні будуть створені автоматично.

· Альфа:Введіть рівень значимості, необхідний для оцінки критичних параметрів F-статистики. Рівень альфа зв'язана з імовірністю виникнення помилки типу I (спростування вірної гіпотези).

· Выходной диапазон:Введіть посилання на чарунку, розташовану у лівому верхньому куті вихід­ного діапазону. Роз­міри вихідної області будуть розраховані автоматично, і відпо­відне повідомлення з'явиться на екрані в тому випадку, якщо вихідний діапазон за­ймає місце існуючих даних чи його розміри перевищують розміри листа.

Новый лист:Встановіть перемикач, щоб відкрити новий лист у книзі і вставіть результати аналізу, починаючи з чарунки A1. Якщо в цьому є необхідність, введіть ім'я нового листа в поле, розташоване напроти відповідного положення перемикача.

Предыдущая статья:Дисперсійний аналіз однофакторних комплексів для численної вибіркової сукупності Следующая статья:Приклад. Визначити вплив щільності посадки молодняку курей породи білий леггорн..
page speed (0.0138 sec, direct)