Всего на сайте:
210 тыс. 306 статей

Главная | Охрана труда, БЖД

Опис робочого місця  Просмотрен 1119

Опис робочого місця

 

Організація робочого місця - це формування виробничого середовища для працівника, його речове оточення. Організація ж обслуговування робочого місця пов'язана з встановленням системи взаємодії якого-небудь робочого місця і працівника, зайнятого на ньому, з іншими робочими місцями і працівниками, які покликані забезпечувати його безперебійну і якісну роботу.

У складі системи обслуговування виділяється енергетична функція - забезпечення робочих місць всіма видами енергії (електроенергія, пара, стиснене повітря, вода і т. д.).

Обслуговування працівників складається з проведення заходів з охорони праці та техніки безпеки, забезпечення нормальних санітарно-гігієнічних умов на робочому місці (температури і вологості повітря, освітленості та ін.). Працівники мають потребу в наявності питного водопостачання, туалетів. Для працівників на виробництві може бути організовано медичне обслуговування, громадське харчування, господарсько-побутове обслуговування (наявність роздягалень, душової, прання, хімчистка і ремонт спецодягу, ремонт спецвзуття).

У зміст робіт по здійсненню ремонтного обслуговування устаткування входить складання дефектних відомостей - документа, в якому виражається докладний перелік всіх ремонтних робіт за видами обладнання. На підставі дефектних відомостей проводиться планування ремонтних робіт і їх проведення за видами ремонту (дрібного, середнього, капітального).

Підтримка в робочому стані і прибирання будівель, споруд, території включає, по-перше, ремонтно-будівельні роботи, які полягають в ремонті будівель і споруд, де розташовуються робочі місця (стін, стель, полови, дверей, віконних отворів, сходів), в проведенні малярних, штукатурних, покрівельних і інших будівельних робіт при монтажі або демонтажі обладнання; по-друге, збиральні роботи в приміщеннях і на території, вивіз сміття.

Я працюю викладачем в навчальному закладі «Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права імені М.П.САЯ». Наш навчальний заклад має 2 поверхи і знаходиться за адресою м Кіровоград, вул. В'ячеслава Чорновола 13. а також маємо офіційний сайт kep.kr.ua рисунок 1

РИСУНОК 1 – САЙТ КОЛЕДЖУ

Для програміста тобто для мене відведено окремий кабінет в якому розміщено два робочих місця для програміста та викладача проще кажучі кафедра інформатики та обчислювальної техніки.

Площа кабінету складає 30 м2. У приміщенні є 2 вікна. На підлогу постелено лінолеум. Стіни обклеєні шпалерами світло блакитного відтінку. Так само для освітлення кабінету використовуються дві люмінесцентні лампи, що знаходяться на стелі.

У кабінеті для роботи, є два комп'ютерних стола на яких розміщені комп'ютери і зручні крісла. Поруч зі столами є тумбочки для зберігання документів і приладдя для роботи. Так само для зручності викладачів які заходять в кабінет, стоять два зручних стільця. У кабінеті є шафа, для зберігання документів. На моєму столі крім комп'ютера знаходиться телефон, лотки для документів, настільний набір.

Моя робота в основному, полягає в роботі за комп'ютером з програмами JOOMLA редагування сайту, приймання електронних повідомлень колледжу, контроль мережі коледжу, діагностування та ремонт комп’ютерів їх приблизно 40 штук, контроль серверу а також викладач предмети (умовні робочі місця, офісне ПЗ, програмування і т.д рисунок 1.1 продемонструю вірність підтверджених слів, перейду на сайт у розділ циклових комісій , оберу циклова комісія комп’ютерних технологій)

РИСУНОК 1.1 – ПОСИЛАННЯ НА ВІРНІСТЬ НАДАНИХ ДАНИХ

Предыдущая статья:Встановіть відповідність. Следующая статья:Забезпечення нормального мікроклімату і повітряного середовища на робочому місці.
page speed (0.0392 sec, direct)