Всего на сайте:
183 тыс. 477 статей

Главная | Экономика

Техніко-економічне обґрунтування, Економіка та організація виробництва  Просмотрен 160

Економіка та організація виробництва

Розширення асортименту водорозчинних клеїв сприяє вирішенню багатьох проблем захисту довкілля. Однак, ці композиції поступаються клеям на органічних розчинниках, зокрема, забезпечення надійного з’єднання. Пошук нових складників для забезпечення надійного з’єднання різноманітних матеріалів, у т.ч. гладких поверхонь є актуальним.

Сучасний асортимент клеїв на основі термопластичних водорозчинних вимагає теоретичних та експериментальних досліджень полімерних матеріалів та готових клейових композицій для покращення їх властивостей і забезпечення вимог різноманітних галузей промисловості, будівництва та побуту. Існує не так багато розчинних у воді термопластичних полімерів, які можуть служити основою клеїв. До них відносяться полівініловий спирт, поліакриламід, естери целюлози, крохмаль і його похідні, зокрема декстрин та інші.

Перевагою більшості термопластичних водорозчинних клеїв порівняно з природними (на основі крохмалю, його похідних та ін.) є велика біостійкість; крім того, для біологічного, очищення стічних вод при виробництві синтетичних клеїв потрібно менше кисню, ніж у виробництві природних. Увагу дослідників привертає проблема створення на основі полівінілового спирту з покращеними експлуатаційними характеристиками, зокрема будівельного призначення з підвищеною морозостійкістю. Клейові композиції на основі термопластичних полімерів, у т.ч. водорозчинні на основі ПВС, характеризуються порівняно невисокою повзучістю під навантаженням і використовуються головним чином для несилових з’єднань неметалічних матеріалів. До їх складу крім полімеру і розчинника - води - вводять спеціальні додатки, щоб надати їм спеціальних властивостей, зокрема пластифікатори вводяться до складу клеєвих композицій для надання їм еластичності і пластичності, а також зниження текучості клею і підвищення їхньої морозостійкості.

Економічна частина бакалаврської роботи містить у собі тільки розрахунок загальної вартості проведених експериментів. Ціни на матеріали та електроенергію приводяться станом на ІІ квартал 2017 року.

Для оцінки витрат на проведені наукові дослідження необхідно скласти кошторис, що містить основні елементи витрат: сировина і матеріали; електроенергія; оплата праці і відрахування в спеціальні фонди; амортизація основних фондів; загальні адміністративні. Нами проведено розрахунки по усіх елементах витрат і отримана загальна орієнтовна вартість досліджень за темою роботи. Головна увага приділена експериментальній частині проведених дослідів і випробувань в умовах науково-дослідної лабораторії кафедри ХТПП.

Розрахунок витрат за основними складовими приведено нижче.

Предыдущая статья:А. Ректороманоскопия Следующая статья:Розрахунок вартості сировини і матеріалів
page speed (0.0682 sec, direct)