Всего на сайте:
166 тыс. 848 статей

Главная | Педагогика

Чи підтримуєте Ви національну програму добровільного тестування учнів 4-х та 8-х класів державних шкіл, метою якої є виявлення ефективності діяльності цієї школи?  Просмотрен 175

Позитивну відповідь дав 71% респондентів.

12. Чи вважаєте Ви необхідним внесення поправок до Конституції США з питання дозволу проголошення молитов у державній школі?

Позитивну відповідь дали 67% респондентів.

ІЗ.На запитання про джерела фінансування державних шкіл були дані відповіді:

за рахунок місцевих податків - 21%;

за рахунок бюджету штату - 33%;

за рахунок державного бюджету - 37%.

Чи впевнені Ви у безпеці своєї дитини, коли вона знаходиться у школі?

Позитивну відповідь дало 63% респондентів (у 1977 році ця цифра дорівнювала 69%). У той же час 68% батьків упевнені в безпеці своїх дітей, коли вони знаходяться на вулиці поблизу будинку.

Чи повинна сексуальна освіта бути включеною до змісту навчання у старшій середній школі?

87% респондентів позитивно відповіли на це запитання, висловивши впевненість у необхідності включення до програми широкого кола проблем, зокрема СНІДу, гомосексуалізму та підліткової вагітності.

Чи необхідні додаткові зусилля для покращання стану міських шкіл?

66% респондентів відповіли позитивно на запитання і погодились на збільшення податків та створення спеціальних фондів для розв'язання цієї проблеми.

17. Чи мають учні з низькою успішністю бути переведені у спеціальні класи?Позитивну відповідь дало 65% респондентів.

Предыдущая статья:За матеріалами журналу "Фі Дельта Каппа", 1998) І.Чи є сучасна освіта кращою за освіту у минулі часи? Следующая статья:ДАНІ П'ЯТОГО ОПИТУВАННЯ АМЕРИКАНСЬКОГО ОСВІТНЬОГО ТОВАРИСТВА "ФІ ДЕЛЬТА КАППА" ЩОДО СТАВЛЕННЯ ВЧИТЕЛІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ШКІЛ
page speed (0.0611 sec, direct)