Всего на сайте:
166 тыс. 848 статей

Главная | Политика

КОНСТИТУЦІЯ для народу ВСІЄЇ РУСІ УКРАЇНИ, ВСТУПНА ЧАСТИНА  Просмотрен 311

Стаття 1.МИ - НАРОД ВСІЄЇ РУСІ УКРАЇНИ, щоб організувати наше повсякденне життя на території наших предків у більш досконалу та більш прогресивну суспільно-економічну формацію, щоб установити Праведність Божу, й дійсно справедливий життєвий уклад та правосуддя на віки, гарантувати внутрішній мир та спокій, забезпечити міжнаціональне братерство й припинити міжрелігійну ворожнечу, а у важкі часи й спільними зусиллями забезпечувати ефективну оборону всієї країни, та аби завжди у мирний час сприяти всезагальному благоденствію й закріпити блага свободи за нами і потомством нашим назавжди, проголошуємо дану КОНСТИТУЦІЮ для народу ВСІЄЇ РУСІ УКРАЇНИ.

Стаття 2.І саме Ми - багатостраждальний народ ВСІЄЇ РУСІ УКРАЇНИ, в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духу, ухвалюємо цю КОНСТИТУЦІЮ нової державної системи - ВСІЯ РУСІ УКРАЇНИ – Царства Небесного - торжества вищої природи людини над нижчою, яке повік ніхто не розрушить та де людей будуть цінити дорожче чистого золота від нині й назавжди і на віки віків, щоб завжди прямувати у своєму розвитку прямою дорогою Страху Божого, яка одна-єдина завжди веде до життя, а не блудити просторами широкими безлічі спокус та буйних пристрастей, що наближають цілі народи виключно до своєї смерті та повної загибелі як духовної, так і тілесної.

Стаття 3.У своїй повсякденній діяльності ми визнаємо – найважливіша справа Божа: краще одну безпутну душу оживотворити духом священних заповідей, ніж із небуття сотворити нову земну кулю населену беззаконниками. Щоб бути вільними – потрібно звільнитися від рабства гріха та буйних пристрастей, оскільки той, хто чинить гріх є смертним рабом гріха. Мета життя нашого суспільства – досконалість торжества людських чеснот та праведності Божої на нашій Богом нам даній слов’янській землі за для миру, злагоди та спокою й всебічного розквіту кожної конкретної особистості як для себе самої, так і для всезагального суспільного добробуту та благоденствія.

Розділ ІI

Предыдущая статья:Районна рада з питань. організації громадського контролю за резервними фондами Резервні ф.. Следующая статья:МОРАЛЬНИЙ ЗАКОН
page speed (0.0115 sec, direct)