Всего на сайте:
166 тыс. 848 статей

Главная | Политика

Об’єднати 30 млн. громадян України.  Просмотрен 278

ПРОЕКТ Повного інформаційного забезпечення політичної діяльності та створення багато чисельної партійної системи, Яка повністю відповідає вимогам сучасності та здатна протягом року

об’єднати 30 млн. громадян України.

 

Аналіз нинішньої президентської кампанії показує, що в Україні немає жодної повноцінної партії, яка могла б претендувати на роль партії влади. Уже створено глобальне протиріччя - прийнято поправки до Конституції, які вимагають існування саме такої партії, яка б могла перемогти і мати парламентську більшість. Всі коаліції приречені на постійний „броунівський рух” і відсутність стабільності та ефективного уряду. Один із головних уроків цієї президентської кампанії - без популярної масової партії неможливо перемогти і повністю реалізувати здобутий успіх.

Сучасним вимогам не відповідає жодна існуюча партія. Вони застарілі і в плані організаційної побудови, і в плані форм та методів роботи, стратегії і тактики, наявності чіткої і реалістичної програми побудови майбутнього суспільства. Причина такого стану в тому, що всі партії створені по одному шаблону людьми, які не враховують ні сучасний досвід, ні кращі приклади розвинутих країн.

Ми пропонуємо абсолютно новий підхід створення масової сучасної партії через роботу Інституту інформатизації cучасного українського суспільства, скорочено - ІІСУС. Паралельно з розбудовою партійної організації і структур інституту цілком можливо сформулювати і обговорити в суспільстві національну ідею України, розробити Стратегічну програму розвитку держави, активізувати механізми громадського контролю за діями органів влади.

Створення масової партії, яка здатна перемогти і отримати владу – не самоціль. Наша основна мета - завдяки кропіткій роботі активізувати структури громадянського суспільства і залучити до активного суспільного життя переважну більшість населення України. Тому одним із перших кроків після перемоги на виборах має стати активізація Інформаційно – аналітичного центру стратегічних досліджень, який буде створено на базі Інституту. Його співробітники у стислі терміни мають підготувати конкретні пропозиції і для уряду, і для комітетів Верховної Ради. Але це більш віддалена перспектива, а розпочинати слід з утворення Інституту інформатизації Українського суспільства (І ІСУС).

Предыдущая статья:Бюджет. Следующая статья:І ІСУ С
page speed (0.0142 sec, direct)