Всего на сайте:
166 тыс. 848 статей

Главная | Политика

ІНСТИТУТ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ СУЧАСНОГО УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, ЗАСОБИ ТА НАЯВНІ РЕСУРСИ  Просмотрен 374

 1. Громадська інституція із розвитку технологій громадського контролю що стосується питань громадського контролю за організацією соціальної допомоги під час паводків.
 2. Громадська інституція із розвитку технологій громадського контролю що стосується організації громадського контролю за діяльністю автозаправних станцій.
 3. Громадська інституція - експертна група по дослідженню екології.
 4. НЕОБХІДНІ РЕСУРСИ
 5. Додатки до проекту. Рекомендаційні листи на підтримку проекту та вашої організації: Ксеро..
 6. Міністерство промисловості МТЗ залізничного транспорту.
 7. Громадська інституція із розвитку технологій громадського контролю що стосується питань створення умов для ведення активного суспільно-політичного життя кожним громадянином.
 8. Громадська інституція - експертна група із визначення ДОСТОЙНОГО для № 207 списку.
 9. Громадська інституція - експертна група по дослідженню гумотехнічної та полімерної промисловості.
 10. Міністерство промисловості ЕОМ.
 11. Громадська інституція із розвитку технологій громадського контролю що стосується пов’язаних із роботою будинків-інтернатів для пристарілих та інвалідів.
 12. Громадська інституція із розвитку технологій громадського контролю що стосується розвитку газо видобувної промисловості.

АСУ «Україна – відкрите суспільство!»

Інститут інформатизації сучасного українського суспільства – науково-дослідна, політично нейтральна, доступна для всіх самих широких верств населення організація, метою якої є створення умов для залучення до державного, громадського, партійного, політичного життя країни максимально можливої ( а то і 100%) кількості громадян України, українців діаспори та всіх небайдужих до ситуації у нашому суспільстві людей, через Глобальну інформаційного-комунікаційну мережу за для забезпечення процвітання країни на основі втілення всіх напрацьованих на сьогодні людством прогресивних традицій та передового досвіду державотворення минулих тисячоліть та надбань сучасної цивілізації, за допомогою сучасних інформаційних технологій у надсучасну модель ефективної правової державної системи й послідовного втілення її в життя, шляхом впровадження крок за кроком повної інформатизації українського суспільства.

Мережа буде здатною забезпечити доступ до всіх суспільно-економічних та політичних процесів без винятку, причому – каталог Інтернет сайтів та технологія, яку ми можемо на сьогодні використати забезпечить доступ до будь-якого ресурсу максимально за два-три послідовних кроки, що робить використання інформації максимально зручним.

Із вказаної мережі учасники матимуть змогу як отримати різносторонню інформацію, так і її там розмістити, тим самим вільно висловити свою думку щодо предмету обговорення по кожному піднятому питанню конкретно.

Доступність інформації по каналах прямого й зворотного зв’язку дасть можливість окремим громадянам, громадським організаціям, територіальним громадам, політичним партіям, активізувати власний потенціал, приймати участь у підготовці й реалізації різних проектів (від дрібних до глобальних), зробити прозорим суспільне життя, що в кінцевому результаті сприятиме формуванню громадянського суспільства, відкритого для всебічного вдосконалення , розвитку та росту.

ЗАСОБИ ТА НАЯВНІ РЕСУРСИ

1. Приміщення яке спеціально побудоване для втілення цього проекту у місті Хмельницький площею 12 000 квадратних метрів та земельна ділянка площею 6 га.

2. Напрацьовані методології та НОУ-ХАУ побудови інформаційної мережі, які забезпечать можливість реалізації проекту.

3. Кадровий потенціал, як наявність спеціалістів , здатних до виконання поставленого завдання.

4. Попередні домовленості про співпрацю із рядом наукових, освітянських, дослідних, статистичних та соціологічних інформаційних установ України.

5. Наявність Юридичної особи – громадської організації «Альфа і Омега», яка виступить об’єднуючим стержнем проекту, і яка має широкі можливості для забезпечення його реалізації, включаючи юридичне оформлення, практичне втілення та відповідальність за наслідки у майбутньому.

6. Наявність чіткої програми дій, створеної на основі проведення кропіткої роботи по здійсненню ревізії всієї країни та дослідження економіки й громадсько-політичного життя України від 1980 року й до сьогодні, на основі яких напрацьована стратегія розвитку України та запропоновані структурні зміни в економіці України, які реально відкривають шляхи до процвітання.

7. Досвід по впровадженню автоматизованих систем управління громадсько-політичним життям який ми маємо можливість на сьогодні запозичити у інших країнах світу, зокрема як зразок – Система «Бюргер» у Данії.

Предыдущая статья:Економічна безпека держави Следующая статья:НЕОБХІДНІ РЕСУРСИ
page speed (0.0098 sec, direct)