Всего на сайте:
166 тыс. 848 статей

Главная | Биология, Зоология, Анатомия

Поняття про біологічні системи. ХІД УРОКУ  Просмотрен 193

Поняття про біологічні системи.

 

Мета.

Освітня. Розкрити поняття “біологічна система”; ознайомити учнів із біологічними системами та особливостями їх функціонуван-

ня; формувати біологічне мислення.

Розвиваюча. Розвивати уміння порівнювати біологічні системи між собою; уміння логічно мислити та робити висновки та узагальнення.

Виховна. Виховувати системне біологічне мислення.

 

Тип уроку. Засвоєння нових знань.

Форма уроку. Синтетична.

Місце уроку в навчальній темі. Вступний (перший у темі)

.

Методи і методичні прийоми:

 

1. Інформаційно- рецептивний:

а) словесний: розповідь-пояснення, опис, бесіда, повідомлення учнів, робота з підручником.

б) наочний: ілюстрація, демонстрація, ТЗН.

Прийоми навчання: виклад інформації, пояснення, активізація уваги та мислення, одержання з тексту та ілюстрацій нових знань.

2. Репродуктивний.

Прийоми навчання: подання матеріалу в готовому вигляді, конкретизація і закріплення вже набутих знань.

3. Проблемно - пошуковий: постановка проблемного питання.

Прийоми навчання: постановка взаємопов’язаних проблемних запитань, активізація уваги та мислення.

4. Візуальний: складання схем.

5. Релаксопедичний: психологічне розвантаження.

 

Матеріали та обладнання: схеми, малюнки, м\м дошка.

Основні поняття та терміни: система, біологічна система, відкрита система, обмін речовин, регуляція.

ХІД УРОКУ

 

І. Актуалізація опорних знань та чуттєвого досвіду учнів.

 

Повторити знання учнів про одноклітинні та багатоклітинні організми, про їхні процеси життєдіяльності.

 

Предыдущая статья:ГЕРБ, ФЛАГ, ГИМН И СТОЛИЦА СССР Следующая статья:ІІІ. Сприймання та засвоювання учнями нового матеріалу.
page speed (0.0137 sec, direct)