Всего на сайте:
183 тыс. 477 статей

Главная | Медицина, Здоровье

Особиста гігієна дітей залежно від статі та віку в стаціонарі дитячої лікарні. Особливості гігієни дівчаток.  Просмотрен 347

Діти повинні знаходитися в чистоті, мати охайний вигляд. Персонал зобов'язаний причісувати дітей, стригти нігті, при необхідності допомагати одягатися. Діти дошкільного віку, які знаходяться на загальному режимі, повинні самостійно щодня вранці і увечері умиватися, чистити зуби, мити вуха. Після умивання необхідно витирати руки і обличчя сухим рушником. У деяких дітей дошкільного, а нерідко і шкільного віку шкіра від частого миття і поганого витирання червоніє, стає сухою. Щоб уникнути цього, потрібно навчати дітей правилам гігієни; з метою профілактики шкіру на ніч необхідно змащувати дитячим кремом.

При необхідності потрібного допомагати дитині правильно вибрати дитячу зубну пасту і пояснити, як правильно користуватися зубною щіткою, дотримуючись певної послідовності дій (чищення зубів 2 рази на добу, щітку направляти по зубах зверху вниз і знизу догори, спереду і назад).

Медичні сестри повинні допомагати хворим раннього і дошкільного віку. Наприклад, розчісувати дівчаткам довге волосся індивідуальним гребінцем, щодня вранці і ввечері підмивати зовнішні статеві органи теплою водою в напрямі спереду назад, до заднього проходу. Раз на тиждень перевіряють стан нігтів, 1 раз на 7-10 днів організовують гігієнічну ванну. Цього ж дня міняють постільну білизну. Одяг і натільну білизну міняють по необхідності.

Предыдущая статья:Базовий рівень підготовки. Следующая статья:Обробка ротової порожнини дитини при пліснявці.
page speed (0.3092 sec, direct)