Всего на сайте:
236 тыс. 713 статей

Главная | Кулинария, Пищевое производство

ПАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат», ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА  Просмотрен 1672

ПАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат».

Діяльність хлібокомбінату розпочато у 1945р. З грудня 1975р. підприємство почало освоєння потужностей нового заводу. В 1976р. на базі хлібокомбінату було створено обласне об’єднання хлібопекарської промисловості, в склад якого входило ще 6 хлібозаводів в районних центрах. З листопада 1996р. підприємство працює як акціонерне товариство. На даний час хлібокомбінат виробляє близько 55 т хліба, хлібобулочних виробів та 0,5 т кондитерських виробів на добу. На підприємстві створено більше 500 робочих місць.

Маючи такий багаторічний досвід, керівництво підприємства сповідує прогресивні технологічні підходи, періодично проводиться модернізація обладнання, впровадження нових технологічних ліній тощо. Та найголовніше, що відчувається у спілкуванні з директором під час перебування на виробництві, це щира відданість своїй справі та прагнення дотримуватись найвищих стандартів якості.

Завод виробляє 54 тони хлібобулочних виробів на добу і є основним постачальником хліба в Івано-Франківську та області.

У 2002 році на заводі встановили нову механізовану лінію для виробництва житньо-пшеничних сортів хліба. Лінія укомплектована тунельною піччю Gostol (Словенія). Потужність лінії — 18 тон на добу.

У 2005 році була введена в експлуатацію нова механізована лінія з виробництва дрібноштучних виробів потужністю 3 тони на добу. Лінія укомплектована обладнанням фірми Revent (Швеція), Восход (Росія).

У 2006 році на ПАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат» відбувся запуск нової механізованої лінії для виробництва білих пшеничних сортів хліба. Лінія укомплектована тунельною піччю Gostol (Словенія), тістомісом Diosna (Німеччина) і тістоподільним обладнанням Glimek (Швеція). Потужність лінії — 18,5 тон на добу.

У 2008 році була встановлена нова механізована лінія з виробництва батонів, потужність 20 тон на добу. Лінія укомплектована тунельною піччю Revent (Швеція), тістомісом Diosna (Німеччина) і тістоподільним обладнанням Glimek (Швеция).

В серпні 2009 була проведена модернізація ще однієї лінії з виробництва батонів потужністю 20 тон на добу.

Вартість інвестицій в завод за серпень склала вже більше 2,5 млн. євро.

В кінці листопаду 2009 року втановлено нову лінію MULTICUT фірми Fritsch з виробництва кондитерських виробів. Потужність лінії — 2 тонни на добу. Лінія укомплектована тісторозкатувальною машиною ROLLFIX (Fritsch), ротаційними печами Revent, тістомісильною машиною Diosna. Лінія встановлена у повністю відремонтованому кондитерському цеху, буде здійснюватися випуск різноманітних виробів з листкового тіста («Вушки», круасани та ін.)

У вересні 2010 року після реконструкції почала роботу лінія по виробництву формового хліба, що складається з шафи остаточної розстойки фірми «Краяни» (Дніпропетровськ), тістомісильника DIOSNA (Німеччина), тісторозподілювача GLIMEK (Швеція), що дозволило збільшити виробництво формового хліба на 3 тонни в добу.

ПАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат» в 2011 році провів реконструкцію експедиції, а також змонтував обладнання для випуску білого хліба, що включає в себе нову розстоєчну шафу ТОВ «Краяни» (Україна), тістоміс Diosna (Німеччина) і дільник Parta U2002 (W & Ph Голландія).

У серпні 2012 року була встановлена ​​нова піч РРР фірмі J4 (Чехія) для виробництва пшеничного хліба, потужністю 18 тонн на добу.

В 2013 році запустили нову лінію з виробництва формового хліба. Лінія оснащена обладнанням таких фірм як: Технохлеб, Краяни і Werner & Phleider (Голландія). Потужність лінії складає 15 тонн на добу. Вартість проекту — 6 млн. гривень.

За високі показники діяльності та значні досягнення у 2013р. в номінації «Місцева марка року» почесну відзнаку акції «Тріумф-2013» отримало товариство з додатковою відповідальністю «Івано-Франківський хлібокомбінат», яке здійснює виробництво хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів під добре відомою у місті маркою ТМ «Цар-хліб».

4 червня 2014 року заступник міського голови Руслан Панасюк, перебуваючи з робочим візитом на підприємстві, у присутності трудового колективу вручив почесну нагороду директору «Івано-Франківський хлібокомбінат» Криворучко С.М.

За цією номінацією визначається місцеве підприємство, яке, завдяки високій культурі виробництва та якості продукції, користується великим попитом серед споживачів. Продукція «Івано-Франківський хлібокомбінат» неодноразово нагороджувалася за високі смакові якості дипломами та грамотами на численних виставках, акціях, адже виробляється за багаторічно перевіреною рецептурою з додаванням тільки натуральних складників. Широкий асортимент та постійне вдосконалення смакових якостей завоювало довіру споживачів та стало фірмовою маркою хлібобулочних та кондитерських виробів у місті Івано-Франківську.

Місія підприємства – «Будемо з хлібом».

Цінності компанії – ключові принципи діяльності, які однаково важливі для всіх працівників:

• результативність

• турбота про людей та довкілля

• кількість

• якість

 

 

2) ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА

Для створення результативного процесу діяльності підприємства, необхідно чітко розмежувати посадові обов’язки кожного з працівників. Очолює дане підприємство директор, якому підпорядковуються заступники. За кожним заступником закріплюються конкретні керівні функції.

Заступник директора з економіки керує процесами планування, фінансово-кредитною діяльністю, організацією оплати та матеріального стимулювання праці, відповідає за розробку економічної стратегії, впровадження прогресивних економічних ідей.

Заступник директора з технічних питань керує технічною підготовкою виробничо-господарської діяльності, науково-дослідною діяльностю, допоміжним виробництвом.

Заступника директора з виробництва головним обов’язком є керівництво основним виробництвом , - безпосереднім процесом перетворення предметів праці на готові вироби, здійснення послуг з обслуговування клієнтів.

Обов’язками заступника директора з маркетингу є керівництво маркетинговими дослідженнями, процесами оцінки конкурентоспроможності продукції, результатів діяльності реальних та потенційних конкурентів, рекламною діяльністю, постачанням та збутом.

Заступник директора з кадрових питань керує процесами найму і звільнення працівників, підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів.

Бухгалтеру підпорядковані функції бухгалтерського обліку, статистичної звітності, економічного аналізу стану підприємства.

Начальнику кондитерського цеху та хлібобулочних цехів №1-2 підпорядковуються заступники з технічних питань і виробництва. Перший займається технічною підготовкою. Заступник з виробництва керує дільницями основного виробництва. Начальнику виробничої дільниці підпорядковані наладчики, майстри, комірники, які безпосередньо керують бригадами робітників та охорона.

Організаційна структура ВАТ Івано-Франківський хлібокомбінат є лінійно-функціональною структурою. Дана структура характеризується: високим рівнем поділу праці; розвинутою ієрархією управління ланцюгом команд; наявністю численних правил і норм поведінки персоналу. Функціональні ланки (заступники директора) позбавлені права безпосереднього впливу на виконавців, вони готують рішення для лінійного керівника (директора), який здійснює вплив на виконавців. Директору підприємства у виробленні конкретних питань і підготовці відповідних рішень, програм, планів допомагає спеціальний апарат представлений начальниками цехів та начальником виробничої дільниці.

 

3) СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА

Івано-Франківський хлібокомбінат у своїй послідовній та системній політиці розвитку прагне до сталості, ефективності та прибутковості. На підприємстві переконані, що запорука успішної компанії – це не тільки фінансова складова, а й високі стандарти ведення бізнесу на всіх його ланках. Досягнення позитивного довготермінового результату є можливим при урахуванні інтересів як безпосередньо споживачів, так і працівників, партнерів, інвесторів, акціонерів, місцевих громад та інших заінтересованих сторін, які мають взаємодію з компанією. Саме тому соціальна відповідальність бізнесу є важливим аспектом діяльності підприємства.

Предыдущая статья:От диагностики к развитию, Анализ результатов Следующая статья:КОРПОРАТИВНИЙ КОДЕКС
page speed (0.1292 sec, direct)